4233 Fotoram
1800-tal, förgylld, 23x21 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
4327 Fotoram
Förgylld, 13x10 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2020 -
2069 Fotoram
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 oktober 2016
1537 Fotoram
Förgylld Mässing, 17x13
Såld: 900 kr
Såldes den 16 november 2015 -
4333 Fotoram
Förgylld, trä,
Såld: 2.000 kr
Såldes den 5 februari 2007 -
3475 Fotoramar
1 par, förgyllda dia 13
Såld: 350 kr
Såldes den 17 mars 2003
5081 Fotoram
metall, förgylld, H32
Såld: 550 kr
Såldes den 23 september 2002